Infolinia: +48 58 668 00 27

Systemy pomiarowo rozliczeniowe


Informujemy Państwa, iż na podstawie DYREKTYWY 2003/54/WE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 26 czerwca 2003 r. dotyczącej wspólnych zasad rynku wewnętrznego energii elektrycznej (rozdział VII artykuł 21 pkt. 1c) od dnia 01 lipca 2007r w całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce , rynek energii został w pełni uwolniony.
Największe zmiany dotkną obszaru dystrybucji energii, co z kolei będzie wymuszało u odbiorców dostosowanie się do nowych wymogów obowiązujących w tej dziedzinie. Dotyczyć to będzie m.in. konieczności dostosowania istniejących i nowo budowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych do wymagań wynikających z warunków potrzeby planowania i grafikowania zapotrzebowania na energię.

Mając to na uwadze, przekazujemy Państwu ofertę dotyczącą dostawy, instalacji i wdrożenia Systemu Pomiarowo Rozliczeniowego realizowanego w najnowszej technologii, w której stosowane są nowoczesne elektroniczne liczniki energii elektrycznej wraz z monitoringiem oraz transmisją danych pomiarowych.

Przedmiotem oferty jest:

Wdrożenie nowoczesnego systemu pomiarowo - rozliczeniowego mocy i energii elektrycznej w obiekcie Państwa Zakładu poprzez instalację nowoczesnych układów pomiarowych - liczników elektronicznych, urządzeń transmisyjnych oraz dostawę specjalistycznego oprogramowania ze stanowiskiem komputerowym do zarządzania całym systemem.

Oferta jest skierowana do wszystkich odbiorców posiadających przestarzałe układy pomiarowo - rozliczeniowe energii elektrycznej i niemających możliwości technicznych wglądu oraz dostępu do danych pomiarowych. Może również obejmować odbiorców posiadających zmodernizowane urządzenia pomiarowe nie posiadających rozbudowanych Systemów Analizy i Rozliczeń kosztów energii elektrycznej.

Opis oferowanego systemu:

System Bilansowania Energii

Fizyczne komponenty Systemu:
→ Układ Pomiarowo - rozliczeniowy oparty na nowoczesnych czterokwadrantowych elektronicznych licznikach energii z wbudowanym buforem pamięci do rejestracji danych pomiarowych  
→ Układ Teletransmisji Danych Pomiarowych nowoczesne układy transmisji wykorzystujące technologie GSM/GPRS jak i sieci komputerowe LAN, przesył danych przez Internet na zdefiniowane konto pocztowe e-mail, wizualizacja za pomocą przeglądarki www lub w programie  
→ Oprogramowanie Bilansująco - Monitorujące z optymalizacją i obniżeniem kosztów za energię, analiza poprawności rozliczeń, strażnik mocy "ON LINE"  
→ Czym jest ? - System Bilansowania Energii  

"System Bilansowania Energii" jest przygotowany do rozliczeń zgodnych z zasadą TPA

Zacznij oszczędzać
już dziś?


Zmień sposób produkcji energii i
nie płać za prąd!

Huawei
Longi
Sofar
Ja Solar
Leapton
Edge
Gcl
Jinko
Exe
Growatt
Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektropomiarAB.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.